Uzman ekibimizle dijital dönüşüm ve eBA çözümleri sunuyoruz.

Türkiye’deki en iyi yazılım geliştirme şirketlerinden biri olarak, oldukça teknik projeleri zamanında, kapsam dahilinde ve benzer yerli yazılım geliştirme firmalarına göre daha düşük maliyetle yürütmektedir.

Basit operasyonel süreçler ve yapılardan karmaşık kurumsal tip mimarilere ve masaüstü veya web özellikli uygulamalara kadar çeşitli projeler üzerinde çalışmaktadır.

Coden çalışmaları, finansal hizmetler, enerji, gıda, tekstil, perakende, eğlence, telekomünikasyon, kamu ve teknoloji gibi çok çeşitli sektörlerde mikro hizmetler, dijital dönüşüm uygulamaları, büyük hacimli verilere dayalı çözümler ve dijital dönüşüm sağlayan büyük ölçekli mimarileri içerir.

Hedeflerimize ulaşmak için üç ana kurala uyuyoruz: zamanında yapmak, kapsam dahilinde yapmak ve en iyi hizmeti rakiplerimize göre daha düşük maliyetle sunmak.

%100

Dijital Dönüşüm

Kendimiz ve tüm müşterilerimiz için hedefimiz her zaman %100 dijital dönüşüm.

#1

eBA Partneriniz

eBA kurulumu, optimizasyon ve kişiselleştirme konusunda 1 numaralı partneriniz.

1300+

Tamamlanan Proje

Bugüne kadar tamamladığımız dijital dönüşümünü tamamlayan süreç sayısı.

Değerlerimiz

Aşağıdaki değerlere ve şirket kültürüne sahip bir organizasyon olmaktan onur duyuyoruz.

  • Mükemmelliğe adanmışlık ve tecrübe

  • Dürüstlük ve Dürüstlük

  • Bilgi, başarı ve deneyimleri paylaşma arzusu

  • Yaratıcılık ve Yenilik

  • İşbirliği ve Saygı

  • Meslektaşlarımıza ve onların yaşam kalitelerine önem vermek

İşte Dijital Dönüşüm Yolculuklarına Eşlik Ettiğimiz Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

Mükemmelliği, tecrübeyi ve esnekliği temeline alan özel çözümler üreterek işletmelerin dijital dönüşümlerine yardımcı oluyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz çalışmanın yetenekle kavuştuğu noktada başlar. Müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine yardımcı olarak olağanüstü sonuçlar elde etmelerini sağlarız. Bunu nasıl yaparız? Türünün en iyisi teknolojiden en kalite insan kaynağıyla yararlanarak.

Vizyonumuz

Bizi motive eden şey, yaptığımız işe olan tutkumuzdur. Vizyonumuz her gün işimize rehberlik eden bizim kuzey yıldızımızdır.

“En iyi insanlara en doğru şekilde rehberlik ederek onları önce Türkiye’nin ardından tüm dünyanın dijital dönüştürücüleri haline getirmek.”

Bizimle çalışmak ister misiniz?

İşletmelerin süreçlerini daha iyi yönetmesi ve takip etmesi, kaynakların daha etkin ve verimli kullanılması ve iş akışının kusursuz olması için rehberlik ve çözüm ortaklığı amacı ile yola çıktık.

Cem Onur Pala

Dijital Dönüşüm Uzmanı

Coden Bilişim A.Ş. mükemmelliği, tecrübeyi ve esnekliği temeline alan özel çözümler üreten bir yazılım geliştirme firmasıdır.

Son 12 yıldır dijital dönüşüm danışmanlığı, süreç otomasyonu ve özel eBA yazılım geliştirme hizmetleri, kurumsallaşma ve kullanıcı arabirimi tasarımında birinci sınıf hizmetler sunmaktadır.

We boost our clients to get more sales

Firmaların Dijital Dönüşümünü Gerçekleştiririz

Çağımızın gereksinimlerine ve firmaların taleplerine uygun şekilde tecrübemiz ve teknoloji bilgimizle müşterilerimizin iş akış süreçlerini dijtalleştirmelerini sağlarız.

eBA Modülleri Geliştiririz

Bimser Çözüm tarafından geliştirilmiş Döküman Yönetim Sistemi eBA’nın satışını yapar ve gerekli modüllerini geliştiririz.

İş Ortaklarımız

Haydi Başlayalım

İşinizi analiz ederek muhtemel dijital dönüşüm adımlarını sizlere sunalım.

Hemen yandaki formu doldurarak veya telefon numaramızdan bize ulaşarak iletişime geçin. Dijital dönüşümünüze ilk adımı atın.

Mehmet Alkan

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Verilerimi göndererek benimle iletişim kurulmasını kabul ediyorum.